Zespół

Jesteśmy na rynku muzycznym od 17 lat, tak więc doświadczenia nam nie brakuje. Tworzymy zespół profesjonalnych muzyków, dla których ta dziedzina sztuki jest najważniejsza. Tworzymy własne kompozycje, jak również sięgamy do utworów bardzo dobrze znanych i lubianych przez publiczność aranżując je na nowo we własnym stylu. Staramy się być prawdziwi i wiarygodni. Integrując się z publicznością przekazujemy pozytywną energię, która zawsze do nas wraca. Wszystkie nasze projekty są przemyślane, aby zainteresować, bawić i skłonić do refleksji.

"Historia pewnej znajomości Osiecka-Grechuta" ma skłaniać do refleksji. Projekt jazzowy to znane i lubiane standardy jazzowe w naszych aranżacjach, nowych brzmieniach pełnych elegancji i wyrafinowania. Covery w naszym wykonaniu będą doskonale bawić każdego.

Koncerty, eventy, oprawa muzyczna różnorodnych gali, na których nie może obejść się bez dżingli muzycznych to właśnie zespół Gosia Markowska Band.

 

 • Grzegorz Sieradzki wokalista, pianista

  Zajmuje się również muzyką filmową. Jest producentem wielu płyt, pracuje w studiu SPOT gdzie realizuje muzykę do takich filmów jak "Kochaj i tańcz", "Prawo Agaty" i wielu innych. Współpracuje z TVN przy realizacji programów "X-Factor" oraz "Mali Giganci". Posiada charakterystyczny wokal i niebywałą umiejętność gry na instrumentach klawiszowych.
 • Bartek "Roju" Rojek perkusista

  Doświadzczony perkusista. Laureat prestiżowych festiwali: Jazz Juniors, Sax Club Gdynia, Pomorska Jesień Jazzowa, Rura Live Wrocław, Jazz Nad Odrą. Brał udział w festiwalach: Gdynia Summer Jazz Days, Tenis Jazz Festiwal, Starzy i Młodzi Jazz z Krakowie, Oleśnica Jazz Festiwal i wielu innych. Jako muzyk sesyjny współpracuje z wieloma zespołami i muzykami, jak: P.M.Electric Quartet, Wojciech Klich, Krzysztof Zalewski, Marek Piekarczyk, Marek Raduli, Jacek Dewódzki, Piotr Cugowski, Ziyo i inni…
 • Marek Krupa saksofonista (tenor / alt / EWI)

  Wiele koncertów m.in. z zespołem Kulturka, programy telewizyjne, reklamy radiowe. Posiada swój rozpoznawalny styl gry na saksofonach. Jeden z pierwszych saksofonistów grających na EWI. Muzyk teatralny.
 • Grzegorz Koniarz gitara

  Renomowany gitarzysta, realizator dźwięku. Koncertuje m.in z grupą Brathanki, Renatą Przemyk oraz zespołem programu Szymon Majewski Show. Jest także odpowiedzialny za realizację dźwięku do seriali i innych produkcji TVN.
 • Józef Michalik gitara basowa, kontrabas

  Absolwent Akademii Muzycznej w Krakowie, w klasie kontrabasu, muzyk o dużym doświadczeniu symfonicznym i jazzowym. W latach 1985–1997 solista Orkiestry PR i TV w Krakowie. Dokonał licznych nagrań muzyki symfonicznej i filmowej. Współpracował z gwiazdami polskiej estrady: Grzegorzem Turnauem, Włodzimierzem Młynarskim, Januszem Radkiem, Włodzimierzem Korczem, Agnieszką Chrzanowską, również z Markiem Grechutą. Jego kunszt gry na instrumencie zawsze wzbudza zainteresowanie i stąd liczne zaproszenia do udziału w koncertach jak i w nagraniach niezliczonej ilości płyt.
 • Krzysztof Płonka wokalista, gitarzysta

  Artysta, wokalista, muzyk, nieustannie zarażający swoją pasją oraz soulowym głosem. Bardzo dobrze znany krakowskiej oraz warszawskiej scenie muzycznej. Swoją karierę rozpoczął w wieku 16 lat. Współpracował z takimi artystami jak Marek Kościkiewicz, Filip Sojka, Mateusz Ziółko. Uczestniczył w programach X Factor oraz Must be the Music. Inspiracją są dla niego m.in. John Mayer, Phil Collins, Seal, James Brown, Michael Bolton oraz Michael Buble.