Projekty / muzyka

Historia Pewnej Znajomości OSIECKA-GRECHUTA

To tytuł recitalu, w którym prezentujemy nową odsłonę znanych i lubianych piosenek Agnieszki Osieckiej i Marka Grechuty. To ciekawe połączenie twórczości przekonuje publiczność, że muzyka nie ma tajemnic. Proponujemy nowe aranżacje, nowoczesne brzmienie, pełne kolorów i oddechu, skłaniające do refleksji i uśmiechu.

Piosenki Agnieszki Osieckiej takie jak m.in. "Ludzkie gadanie", "Wariatka tańczy", "Zielono mi", "Niech żyje bal" czy "Szpicbródka" wkraczają w inny wymiar. Marek Grechuta to artysta, którego piosenki znamy wszyscy: "Nie dokazuj", "Dni których jeszcze nie znamy", "Gaj". Warto je przypominać!

 

 

Jazz

To kolejny projekt zespołu Gosia Markowska Band. Mają na swoim koncie wiele bardzo udanych występów w kraju i za granicą. Każdy koncert w ich wykonaniu jest niepowtarzalny.

Repertuar obejmuje najpopularniejsze standardy jazzowe znane z wykonań Franka Sinatry, Elli Fitzgerald. Nastrojowe, pełne optymizmu, elegancji ale zarazem nie pozbawione humoru i radości.

 

 

Covery

Swingujące lata 30-te, cudowne lata 60-te, romantyczne lata 80-te – aż po covery muzyki nam współczesnej. Przypominamy stare polskie przeboje, zapewniające niezapomniany czas spędzony z nami. Wszystkie wykonujemy w naszych aranżacjach, cieszących się ogromnym powodzeniem.

Graliśmy w najbardziej prestiżowych miejscach takich jak np. Hotel Narvil, Sheraton, Hotel Stary, Hotel Pod Różą, Marriott, Piwnica Pod Baranami, Gołębiewski - trudno wymienić wszystkie! Gramy eventy dla dużych firm, dla stałych klientów, którzy od lat wracają do naszej muzyki i zabawy z nami. Rihanna, Kate Pery, Bruno Mars, Pink, Pharrell Williams i Happy, Usher, Bee Gees, Cheryl Cole, Bob Dylan, Madonna, Adele, Prince, Joe Cocker, Sting i wielu innych - gramy ich największe przeboje!