Gosia Markowska Band

Skład zespołu Gosia Markowska Band

Grzegorz Sieradzki, Marek Krupa „Krupiszon”, Józef Michalik, Bartek “Roju” Rojek, Grzegorz Koniarz. Razem stanowią zespół , który w całej swojej okazałości jest niepowtarzalny!  To grupa profesjonalnych muzyków z dużym doświadczeniem scenicznym. Są zapraszani do prestiżowych miejsc, w których ważna jest jakość wykonywanej muzyki. Są to gale firmowe, koncerty plenerowe. Zespół  odnosi sukcesy, koncertując  nie tyko w kraju, ale również za granicą m.in współpraca z Ambasadą Polską w Brazylii, koncerty we Lwowie, koncert w Wiedniu  w Polskiej Akademii Nauk. Muzycy współpracują z Urzędem Miasta Krakowa i Krakowskim Forum Kultury.

Grzegorz Sieradzki  – Absolwent Akademii Muzycznej w Krakowie. Pianista, wokalista. Współpracował  z TVN przy realizacji programów „X-Factor” oraz „Mali Giganci” akompaniując maluchom podczas ich występów. W studio SPOT zajmuje się postprodukcją do filmów takich jak Kochaj i tańcz, Wataha, Druga szansa. Posiada charakterystyczny wokal i niebywałą umiejętność gry na instrumentach klawiszowych. Muzyk o wielkiej intuicji i wiedzy.

Grzegorz Koniarz – Renomowany gitarzysta, realizator dźwięku. Koncertował m.in. Renatą Przemyk oraz zespołem programu Szymon Majewski Show. Jest także odpowiedzialny za realizację dźwięku do seriali i innych produkcji TVN, akompaniator w programie X Factor.  Muzyk o wielkiej wiedzy i intuicji. 

Marek Krupa „ Krupiszon” – Muzyk , saksofonista.  Współpracuje z m.in.  zespołem Kulturka, z Agą Dyk. Programy telewizyjne, reklamy radiowe  są Jego udziałem. Posiada swój rozpoznawalny styl gry na saksofonach. Jeden z pierwszych saksofonistów grających na EWI. Muzyk teatralny.   

         Józef Michalik   –  Absolwent Akademii Muzycznej w Krakowie, w klasie kontrabasu, muzyk o dużym doświadczeniu symfonicznym i jazzowym. W latach 1985–1997 solista Orkiestry PR i TV w Krakowie. Dokonał licznych nagrań muzyki symfonicznej i filmowej. Współpracował z gwiazdami polskiej estrady: Grzegorzem Turnauem, Włodzimierzem Młynarskim, Januszem Radkiem, Włodzimierzem Korczem, Agnieszką Chrzanowską, również z Markiem Grechutą. Jego kunszt gry na instrumencie zawsze wzbudza zainteresowanie i stąd liczne zaproszenia do udziału w koncertach jak i w nagraniach niezliczonej ilości płyt.

Bartek „Roju” Rojek – Absolwent Akademii Muzycznej  w Katowicach na wydziale jazzu i muzyki    rozrywkowej .   Doświadczony  perkusista. Laureat prestiżowych festiwali: Jazz Juniors, Sax Club Gdynia, Pomorska Jesień Jazzowa, Rura Live Wrocław, Jazz Nad Odrą. Brał udział w festiwalach: Gdynia Summer Jazz Days, Tenis Jazz Festiwal, Starzy i Młodzi Jazz w Krakowie, Oleśnica Jazz Festiwal i wielu innych. Jako muzyk sesyjny współpracuje z wieloma zespołami i muzykami, jak: P.M.Electric Quartet, Wojciech Klich, Krzysztof Zalewski, Marek Piekarczyk, Marek Raduli, Jacek Dewódzki, Piotr Cugowski, Ziyo, Witek Muzyk Ulicy.