X Factor

Małgorzata Markowska wzięła udział w 4 edycji X Factor 2014 w TVN. Zakwalifikowana do ścisłej 20-stki tej edycji. Dosokonałe występy w X Factorze pokazały jej nieprzeciętne możliwości wokalne oraz umiejętność nawiązywania kontaktu z publicznością. Podczas castingu zaprezentowała gospelowe wykonanie piosenki "I believe I can fly", a podczas jednego z kolejnych etapów dała energetyczny występ z piosenką "I wanna dance with somebody". Za każdym razem jurorzy byli zachwyceni jej interpretacją wykonywanej piosenki, a jej występy zdobyły serce zwłaszcza Tatiany Okupnik. Jej występy zrobiły również niezwykłe wrażenie wśród widzów oglądających program X Factor, co zaowocowało niezwykle przychylnymi komentarzami w internecie. Oto garść najciekawszych spośród nich:

Gosia Markowska w X Factor

  • Gdzie Pani była? Aż niemożliwe, że dopiero teraz możemy Panią usłyszeć. Kiedy Pani mówi, to Pani głos przypomina mi trochę głos Katarzyny Figury. A śpiewa Pani niesamowicie! Jest power, jest moc na miarę światowej kariery! Nigdy nic nie komentuję w internecie, ale Pani występ wręcz muszę :) Pozdrawiam i proszę śpiewać! :)
  • Pani Małgorzato nie wiem co oceniali jurorzy ale na pewno nie vocal. Pani Tatianie braknie życia żeby śpiewać tak jak Pani. Pozdrawiam.
  • Kocham Ją. To chyba najbardziej prawdziwa uczestniczka. Widać, że jej priorytetem nie jest wygrana. Widać po tym, jak śpiewa i jak zachowuje się na scenie, że śpiewając, świetnie się bawi a publiczność razem z nią. Śpiewa w takim starym dobrym stylu.
  • Przeogromny Talent wokalny!! pozytywna miazga totalna
  • Mam nadzieję że usłyszę Panią w odcinkach na żywo. chyba nikt w tej edycji nie wydobywał z siebie tak swobodnie dźwięków jak Pani. Trzymam kciuki.
  • Boskie to było pani Małgosiu! Nogi same rwą się do tańca, a pani głos jest... Niesamowicie profesjonalny! :)
  • Ta pani nawet z najbardziej beznadziejnej piosenki potrafi zrobić świetny numer, ma taki piękny wokal, że szczęka opada. Zdecydowanie najlepsza postać w grupie Tatiany.